نوشته ها

نوشته ها

چگونه عمر تشک خوش خواب را افزایش دهیم؟

ما انسان ها اکثرا ۷ تا ۸ ساعت از عمر خود را در خواب به سر می بریم و این خواب چند ساعته خستگی یک روز کاری پر تنش و سخت را از تن و جان ما به در می کند. اما رفع این خستگی به عواملی بستگی دارد. محل و جای خواب راحت، محیط و فضای آرام و آرامش خیال و... برخی از عوامل تاثیرگذار روی کیفیت خواب ماست.

توضیحات بیشتر
راهنماي خريد تشك مناسب

چند وقت پيش براي تخت خوابتان تشک خريديد؟ به 10 سال مي‌رسد؟ 10 سال يعني 3650 شب! ما در طول شب 40 مرتبه تکان مي‌خوريم و در طول 10 سال، 150 هزار مرتبه روي بالش و تشکمان جابه‌جا مي‌شويم. اين حرکات فيزيکي سبب سايش و فرسودگي تشکمان مي‌شوند. پس از 10 سال، 25 درصد از کيفيت بهترين نوع تشک‌ها و عالي‌ترين مارک‌ها کاسته مي‌شود و اين ميزان درباره تشک‌هاي با کيفيت پايين‌تر 75 تا 100 درصد است. آمار نشان داده درصد زيادي از کساني که تشک مي‌خرند، از خريد خود ناراضي‌اند. وقتي تشک شما نامرغوب باشد به دنبال خود ناراحتي‌هاي کمر، ستون فقرات و ناراحتي‌هاي خواب را به همراه مي‌آورد. پس بهتر است براي سلامت خود مقداري هزينه کنيد.

توضیحات بیشتر
راهنمای خرید تشک استاندارد

گر شما بد خواب هستید یا خواب کافی ندارید، می تواند نشانه این باشد که شاید تشک شما راحت نیست. خستگی و خواب آلودگی در صبح، به سختی از تختخواب بیرون آمدن، صبح وکج خلق بودن، نشانه بدخوابی شما است. مطالعات نشان می دهد افرادی که تشک جدیدی را خریداری کرده اند، خواب بهتری را تجربه می کنند...

توضیحات بیشتر
چه تشک خوابی بخرید؟

قدیمی ها بیشتر از تشک های پنبه ای دست دوز استفاده می کردند و چون تنوع زیادی در انتخاب این کالا نداشتند، دردسری هم برای خریدنش نمی کشیدند. این در حالی است که تنوع این روزهای بازار تشک، ما را بر آن داشته به چند نکته مهم و کاربردی اشاره کنیم تا کار خرید را برای شما ساده تر کرده باشیم.

توضیحات بیشتر